seeking jordan how i learned the truth about death and the invisible universe

Download Book Seeking Jordan How I Learned The Truth About Death And The Invisible Universe in PDF format. You can Read Online Seeking Jordan How I Learned The Truth About Death And The Invisible Universe here in PDF, EPUB, Mobi or Docx formats.

Seeking Jordan

Author : Matthew McKay, PhD
ISBN : 9781608683741
Genre : Body, Mind & Spirit
File Size : 40. 94 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 578
Read : 957

Get This Book


If you have lost someone you deeply love, or have become strongly aware of your mortality, it’s hard to avoid wondering about life after death, the existence of God, notions of heaven and hell, and why we are here in the first place. The murder of Matthew McKay’s son, Jordan, sent him on a journey in search of ways to communicate with his son despite fears and uncertainty. Here he recounts his efforts — including past-life and between-lives hypnotic regressions, a technique called induced after-death communication, channeled writing, and more. McKay, a psychologist and researcher, ultimately learned how to reach his son. In this book he provides extraordinary revelations — direct from Jordan — about the soul’s life after death, how karma works, why we incarnate, why there is so much pain in the world, the single force that connects us, and our future as souls. Unlike many books about after-death communication, near-death experiences, and past-life memories, this is a book for those who do not believe yet yearn to know what happens after death. In addition to being riveting reading, Seeking Jordan is a unique heart-, soul-, and mind-stirring reflection on the issues each of us will ultimately face.

Author : Ювал Ной Харарі
ISBN : 9786171217423
Genre : History
File Size : 84. 56 MB
Format : PDF, ePub
Download : 505
Read : 845

Get This Book


Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author : Джон Рональд Руел Толкін
ISBN : PKEY:SMP2300000146196
Genre : Literary Collections
File Size : 47. 92 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 322
Read : 1304

Get This Book


«Читай швидко» — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.

Author : Стівен Кінг
ISBN : 9786171251144
Genre : Fiction
File Size : 58. 71 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 449
Read : 681

Get This Book


Легендарний бестселер • Від культового автора сучасного горору • Тричі екранізовано Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі» — останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю… Гарантовано змусить вас тремтіти! The New York Times

Author : George S. Clason
ISBN : 9786177388998
Genre : Business & Economics
File Size : 33. 20 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 401
Read : 200

Get This Book


Змінилися часи, замість золотих монет з’явилися паперові купюри й картки для виплат, та незмінними залишаються закони грошей. Ще давні вавилоняни знали, як заробляти й примножувати статки. Так вони перетворили своє місто в найбагатше у світі. Завдяки книжці «Найбагатший чоловік у Вавилоні» кожна людина може відкрити для себе закони грошей. Цю збірку притч Джорджа Клейсона, стилізованих під вавилонські історії, ще називають посібником із фінансової кмітливості.

Author : Ден Браун
ISBN : 9786171252882
Genre :
File Size : 23. 32 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 465
Read : 1214

Get This BookAuthor : Маркус Зузак
ISBN : PKEY:SMP2300000146844
Genre : Education
File Size : 42. 85 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 690
Read : 1097

Get This Book


"Читай швидко" — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.

Author : Наполеон Гілл
ISBN : 9786171242685
Genre :
File Size : 59. 11 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 795
Read : 926

Get This Book


Після доленосної зі знаменитим мультимільйонером та філантропом Ендрю Карнегі ще у студенськи роки Наполеон Гілл вирішує прислухатися до його порад і на основі життєвих історій багатих та успішних вивести універсальну формулу успіху, якою зможуть користуватися звичайні люди, що не мають мільйонних статків, а ле прагнуть досягнути вершин. 13 кроків до багатства й успішності від Наполеона Гілла - це дієвий шлях для кожного, хто вирішив рухатися вперед.

Author : Джоджо Мойєс
ISBN : 9786171253483
Genre :
File Size : 61. 81 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 239
Read : 862

Get This Book


Джесс Томас — мати-одиначка, змушена працювати на двох роботах, щоб якось прогодувати дітей. У її житті все йде шкереберть. Жінка мріє про мужнього сильного лицаря, що витягне її з цієї безодні та розірве замкнене коло нещасть. Ед Ніколс — справжній сучасний принц, успішний комп’ютерник у великій прибутковій корпорації. Джесс інколи прибирає в його розкішному заміському будинку. Та в цього заможного красеня не все так ідеально, як здається. Розчарований у житті одинак, він не вірить, що знайде своє щастя. Одного разу Ед помічає: Джесс так само страждає від самотності… Відтепер їх двоє — самотні серця в пошуках кохання.

Author : Джоджо Мойєс
ISBN : 9786171226036
Genre : Fiction
File Size : 52. 2 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 231
Read : 1094

Get This BookTop Download:

Best Books