what cats teach us 2017 engagement calendar

Download Book What Cats Teach Us 2017 Engagement Calendar in PDF format. You can Read Online What Cats Teach Us 2017 Engagement Calendar here in PDF, EPUB, Mobi or Docx formats.

Author : Джоджо Мойєс
ISBN : 9786171226036
Genre : Fiction
File Size : 21. 69 MB
Format : PDF, ePub
Download : 296
Read : 851

Get This BookTalking To Animals

Author : Jon Katz
ISBN : 9781476795508
Genre : Nature
File Size : 69. 17 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 137
Read : 1001

Get This Book


New York Times bestselling author Jon Katz—“a Thoreau for modern times” (San Antonio Express-News)—offers us a deeper understanding of the inner lives of animals and teaches us how we can more effectively communicate with them, made real by his own remarkable experiences with a wide array of creatures great and small. In Talking to Animals, journalist Jon Katz—who left his Manhattan life behind two decades ago for life on a farm where he is surrounded by dogs, cats, sheep, horses, cows, goats, and chickens—marshals his experience to offer us a deeper insight into animals and the tools needed for effectively communicating with them. Devoting each chapter to a specific animal from his life, Katz tells funny and illuminating stories about his profound experiences with them, showing us how healthy engagement with animals falls into five key areas: Food, Movement, Visualization, Language, and Instincts. Along the way, we meet Simon the donkey who arrives at Katz’s farm near death and now serves as his Tai Chi partner. We meet Red the dog who started out antisocial and untrained and is now a therapy dog working with veterans from Iraq and Afghanistan. And we meet Winston, the dignified and brave rooster who was injured defending his hens from a hawk and who has better interpersonal skills than most humans. Thoughtful and intelligent, lively and powerful, this book will completely change the way you think about and interact with animals. Katz’s “honest, straightforward, and sometimes searing prose will speak to those who love animals, and might well convert some who do not” (Booklist).

Author : Бернард Шоу
ISBN : 9785457355392
Genre : Drama
File Size : 86. 43 MB
Format : PDF, Kindle
Download : 538
Read : 1289

Get This Book


П’єса «Пігмаліон» – одна з найвідоміших у доробку Бернарда Шоу. В основу твору автор поклав античний міф про скульптора Пігмаліона, який вирізьбив із мармуру Галатею – жінку такої вроди, що сам закохався в неї та умовив олімпійських богів оживити статую. Але Шоу подає свій варіант історії. Еліза Дулітл – бідна неосвічена дикунка, яка, потрапивши до рук професора Гіґінса, перетворюється на справжню леді. Та чи така вже прірва лежить між простою квіткаркою і професором? А раптом цю прірву здатне подолати кохання?... Пропонована читацькій увазі книжка також містить п’єсу «Свята Йоанна», яка вважається одним із вершинних творів видатного драматурга.

Author : Льюїс К.С.
ISBN : 9789661468817
Genre : Juvenile Fiction
File Size : 77. 50 MB
Format : PDF, Docs
Download : 411
Read : 1196

Get This Book


Чарівний кінь Ігого і маленький хлопчик Шаста були рабами в Тархистані. Раптова зустріч змінила їхнє життя — вони вирішили втекти до Нарнії. Але під час мандрівки вони дізналися, що підступні тархистанці готують напад на Орландію. Друзі мають випередити ворогів і попередити шляхетного короля Лума...

Author : Чіп Хіз, Ден Хіз
ISBN : 9786171226487
Genre : Psychology
File Size : 48. 94 MB
Format : PDF, Docs
Download : 947
Read : 658

Get This Book


Що підтримує поширення теорій змов, численних міських легенд і міфів? Чому деякі досить безглузді ідеї продовжують існувати, тимчасом як безліч хороших задумів приречені на зникнення? У своєму провокаційному та пізнавальному дослідженні брати Хізи з’ясовують, що ж робить ідеї «липкими» і яка формула сприяє їхній успішності. Історії талановитої вчительки початкової школи, нобелівського лауреата, творців найуспішнішої комерційної реклами та безліч інших прикладів навчать, як створювати ефективні ідеї, які сприймуть і запам’ятають надовго.

Author : Ден Браун
ISBN : 9786171252882
Genre :
File Size : 53. 63 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 496
Read : 950

Get This BookAuthor : Ден Браун
ISBN : 9786171252318
Genre :
File Size : 79. 37 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 781
Read : 332

Get This BookAuthor : Керол Двек
ISBN : 9786177513581
Genre : Psychology
File Size : 23. 65 MB
Format : PDF, Mobi
Download : 687
Read : 610

Get This Book


Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Author : Стівен Кінг
ISBN : 9789661480208
Genre : Fiction
File Size : 62. 61 MB
Format : PDF, ePub
Download : 642
Read : 196

Get This Book


Книжка, яка змусить вас понервувати! Спогади про нерозкритий злочин не дають спокою колишньому поліцейському Біллу Ходжесу. Він мав упіймати злочинця, який на вкраденому «мерседесі» навмисне вбив та покалічив десятки людей, але… Одного дня Білл отримує листа від того самого таємничого вбивці. Він обіцяє, що наступного разу жертв буде більше! Це був тільки початок… Білл знову повертається до роботи. Ставки в цій смертельній грі надто високі…

Author : Стівен Кінг
ISBN : 9786171243743
Genre : Fiction
File Size : 39. 95 MB
Format : PDF, ePub, Mobi
Download : 977
Read : 674

Get This Book


• Від культового автора сучасності • Оскароносна екранізація з Томом Генксом • Бестселер The New York Times, який не втрачає своєї популярності Пол Еджкомб — колишній наглядач федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», а нині — мешканець будинку для літніх людей. Більш ніж півстоліття тому він скоїв те, чого досі не може собі вибачити. І тягар минулого знову й знову повертає його до 1932 року. Тоді до блоку Е, в якому утримували засуджених до смертної кари злочинців, прибули «новенькі». Серед тих, на кого чекала сумнозвісна Зелена миля — останній шлях, що проходить засуджений до місця страти, — був Джон Коффі. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві двох сестер-близнючок Кори й Кеті Деттерик. Поволі Пол усвідомлює, що цей незграбний велетень, який скидався на сумирну дитину, не може бути монстром-убивцею. Але як врятувати того, хто вже ступив на Зелену милю? Один із найбільш захопливих романів Кінга. Про автора Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. Його справедливо називають Королем жахів і Продавцем страхів — тому що мало хто вміє лякати так, як він. Кажуть, якось психіатри наполегливо рекомендували йому пройти курс лікування. «Навіщо? Я і так лікуюся. А потім продаю вам свої страхи»,— з усмішкою відповів Кінг.

Top Download:

Best Books